Chci prodat nemovitost

Chcete prodat nemovitost?

Vlastníte zajímavý byt či dům na prodej a rádi byste jej prodali?

Neváhejte nám zaslat svoji nabídku na e-mail:

info@ytpi.cz

nebo volejte nám na číslo:

 +420 224 282 506

 

Případně jen stačí vyplnit formulář. Obratem Vás budeme kontaktovat. 

Přidání vlastní nemovitosti

Informace o majiteli
Informace o nemovitosti

Chci prodat nemovitost?

Prodej nemovitostí je dnes oborem, který si vyžaduje profesionální postupy a spolupráci se zkušenými profesionály z řad renomovaných realitních kanceláří.

Pokud chcete prodat nemovitost, je důležité svěřit tento prodej takové realitní kanceláři, která se zabývá obchodem se stejným typem nemovitostí, jaký plánujete nabídnout k prodeji.

Šance na úspěšný prodej tak výrazně stoupá. Makléři takové realitní kanceláře dlouhodobě vyvíjejí aktivity pro budování databází zájemců o různé konkrétní typy nemovitostí, takže vaši nemovitost mohou přímo doporučit čekajícím zájemcům o koupi, čímž se prodej vaší nemovitosti může výrazně urychlit.

Chcete prodat nemovitost? Pomůžeme vám!

Profesionální realitní kanceláře mají také možnosti k designové úpravě vaší nemovitosti, takže fotodokumentace pak představí nemovitost v podobě, která je pro potenciální kupce přitažlivější, než fotografie prázdných pokojů.

Profesionální makléři znají postupy, jak efektivně nemovitosti nabízet potenciálním zájemcům a mají také reálné možnosti, jak tyto nabídky zveřejňovat – na internetu, v tištěných inzertních magazínech, případně různými dalšími formami marketingu.

Pokud chcete prodat nemovitost, která spadá do kategorie luxusních nemovitostí, doporučujeme spolupráci s Y&T Luxury Property – luxusní byty Praha, kde vám při prodeji nemovitosti poskytnou kompletní servis.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět