Obchod na pronájem Staré město 377 m²

Obchod na pronájem Staré město 377m 0Obchod na pronájem Staré město 377m 1Obchod na pronájem Staré město 377m 2Obchod na pronájem Staré město 377m 3
Staré Město, Прага 1
цена по запросу
Макс. цена (Аренда) цена по запросу
Интерьер 409 m²
Этаж 1PP, 1NP
Show floor planRegister your interest
Pa rusky popisovanie :-)

Obchodní prostor k pronájmu se nachází v nádherné budově z roku 1989 v Jilské ulici. Dům navržený významným architektem Antonínem Wiehlem prošel rozsáhlou rekonstrukcí, při které se dbalo na zachování dobových prvků. Na průčelí rezidenčního paláce jsou umístěny figurální sgrafity podle návrhů Mikoláše Aleše na námět Válka a mír. Dům je provázán bohatou minulostí sahající až do patnáctého století. V domě ve své době žil Max Brod, jenž byl dobrým přítelem Franze Kafky. Max Brod zachránil jeho publikace, které Kafka původně odkázal zničit, začal být známý až po smrti díky publikovaným dílům. Franz Kafka se zde seznámil se svou životní láskou Felice Bauerovou. Později tu byla uspořádána i oslava jejich nikdy nenaplněných zásnub.

Komerční prostory se nachází v prvním podzemním a v prvním nadzemním podlaží s jižní orientací ve frekventované turistické oblasti v centru Prahy. Nebytový prostor má více vstupních dveří z ulic Jilská a Skořepka. Tyto prostory jsou vhodné zejména pro obchod či občerstvení se zaměřením na studenou kuchyni (Champagne bar).

Jilská ulice je srdcem Starého města, která je hlavní trasou turistů. V minulosti zde vedla Stará Královská cesta. V docházkové vzdálenosti je Karlův most, Národní třída a samozřejmostí je výborná návaznost na MHD.

Attributes
  • Сад
  • Историческое здание
  • До ремонта
  • После ремонта
  • Вид на Старый город
Locality
Show map
Mapa