Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600 m²

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600m 0Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600m 1Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600m 2Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600m 3Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600m 4Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600m 5Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600m 6Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem na Vyšehrad 600m 7
Nové Město, Praha 2
500 000 Kč
Cena (pronájem) 500 000 Kč
Dispozice 6 + KK
Celková plocha 600 m²
Interiér 400 m²
Terasa 200 m²
Patro 5NP, 6NP
Parkování ano
Kód nemovitosti Y&T-532W3
Sjednat prohlídku
Pojištění

Krása a luxus pražské lokality Nové město

Video
Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu naprosto výjimečný, velkolepý a vysoce reprezentativní mezonetový penthouse o celkové rozloze téměř 600 m², umístěný v posledních dvou patrech zrekonstruovaného domu s výtahem. Tento exkluzivní byt kombinuje luxus, maximální komfort a jedinečné výhledy na pražské dominanty – Vltavu, Pražský hrad, Vyšehrad i Baziliku sv. Petra a Pavla.

Dominantou bytu je soukromá střešní terasa o ploše 200 m², která nabízí naprosté soukromí a jedinečné panoramatické výhledy. Terasa je osazena podlahou z exotického dřeva, množstvím zeleně, grilem, posezením a vířivkou pro 5 osob.

Penthouse se 4 ložnicemi, 3 koupelnami, střešní terasou a dech beroucími výhledy je prostorný, velmi světlý a klidný. Rozprostírá se přes dvě poschodí, nachází se v pátém a šestém nadzemním podlaží, v budově s výtahem. Řešení bytu spojuje komfort, luxus a praktičnost. Obývací pokoj je propojen s jídelnou a luxusní kuchyní, která je plně vybavena moderními spotřebiči. Velmi nápaditě řešený interiér zaujme na první pohled. 

Lokalita Prahy 2 pod Vyšehradem je oblíbená nejen díky svému strategickému umístění blízko centra města, ale také díky množství možností, jak trávit volný čas. Podél Vltavy vede oblíbená cyklostezka ideální pro běh, jízdu na kole nebo kolečkových bruslích. Vyšehradský park zase nabízí prostor pro relaxaci a klidné procházky. Bydlení zde vám umožní užívat si romantické procházky podél Vltavy s výhledem na Hradčany. V blízkosti se nachází vyhlášené kavárny, restaurace a trhy na náplavce, které pravidelně ožívají kulturními a gastronomickými akcemi. Pro milovníky kultury je v pěší vzdálenosti Divadlo Na Fidlovačce, Národní divadlo nebo galerie Mánes.

Parkovací stání si lze pronajmout v nedalekých garážích, které jsou v pěší vzdálenosti 3 min. Výborná dostupnost městskou dopravou, metro Karlovo náměstí či tramvajové zastávky Výtoň a Palackého náměstí, zajišťují snadné spojení s celou Prahou.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Vlastnosti
  • balkon
  • terasa
  • zahrada
  • garáž
  • loft / Mezonet
  • historický objekt
  • po rekonstrukci
  • výhled na Pražský hrad
  • výhled na řeku
  • vířivka
Mohlo by Vás také zajímat