INVESTIČNÍ BYTY

Když přemýšlíte, kam investovat peníze, hledáte nejspíš něco, co vám přinese výhodný výnos. U výhodné investice je důležité, aby výnos byl co nejvyšší a také aby investice byla co nejméně riziková. Z tohoto pohledu se dům či byt  jeví jako jedna z nejzajímavějších komodit. Pokud přemýšlíte, do čeho investovat a rozhodnete se pořídit si byt na investici, je velmi pravděpodobné, že pokud zvolíte vhodnou nemovitost v správné lokalitě, vaše investice se zhodnotí hned dvakrát. Z dlouhodobého hlediska můžete  u investice do nemovitosti po určité době počítat s výnosem v podobě výhodného prodeje nemovitosti koupené za výhodnou cenu v lokalitě s perspektivou dalšího rozvoje a z krátkodobého hlediska znamená dobře vybraný investiční byt příležitost pro pravidelný měsíční příjem z pronájmu.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Pokud se při přemýšlení o tom, jak investovat peníze, rozhodnete pro investiční nemovitost, měli byste hledat takovou nemovitost, aby co nejlépe splňovala podmínky pro dlouhodobé i krátkodobé výnosy. U investiční nemovitosti je rozhodujícím faktorem pro zhodnocení vaší investice především lokace. Investiční byt by měl splňovat tři základní podmínky – měl by být za výhodnou cenu a měl by se nacházet ideálně v lokalitě, která je dostatečně atraktivní pro okamžitý pronájem a současně má potenciál dalšího rozvoje, který zajistí, že cena vašeho investičního bytu v budoucnu stoupne natolik, aby se vaše investice do nemovitosti zhodnotila i z dlouhodobého hlediska.

V současné době je místem, kde nejspíše najdete nejširší možnosti kam investovat peníze a nejvíce příležitostí vybrat si byt na investici, Praha. V Praze je dostatečně široká nabídka developerských projektů v zajímavých lokalitách, které jsou příslibem dlouhodobého zhodnocení vaší investice do nemovitosti díky tomu, že lokalita, ve které se nemovitost nachází, momentálně umožňuje nákup za zajímavou cenu a současně se v této lokalitě v budoucnu předpokládá, že výrazně stoupne na atraktivitě a vaše investiční nemovitost stoupne na ceně.

 

Další zajímavá možnost jak investovat peníze je nákup investiční nemovitosti určené k rekonstrukci. Tyto nemovitosti jsou zpravidla ve velmi atraktivních lokalitách. Výhodná cena tohoto typu investičního bytu vyplývá z toho, že byt je v době nákupu v horším technickém stavu. Po rekonstrukci cena takového investičního bytu obvykle výrazně stoupá i v oblasti prodejní ceny i ceny za pronájem.

Některé realitní kanceláře mají ve své nabídce také speciální nabídky investičních nemovitostí. Pokud tedy reálně uvažujete o investici do nemovitosti, zkuste si prostudovat nabídky bytů na investici, Praha. Určitě najdete dostatek zajímavých nabídek na investiční nemovitosti podle vašich představ.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět