Pro investory

Investujeme do dluhopisů Y&T Luxury Property s výnosem 9% p.a.* plus bonus na pojištění vaší nemovitosti se společnosti Finotéka.cz

Y&T Luxury Property – přední společnost v oboru poskytování služeb v oblasti poradenství, zprostředkování a prodeje nemovitostí v Praze a atraktivních lokalitách zahájila prodej dluhopisů, jejíchž výtěžek chce použit na expanzi na tuzemském trhu a rozšíření svých aktivit.

„Jde o první příležitost stát se součástí vývoje nových služeb Y&T Luxury Property. Podpořit oblíbenou značku v růstu a navíc získat bonus pro svou nemovitost. Vím, že jsme vás našimi reklamami mnohokrát překvapili a často i rozesmáli. A také vím, že patříme mezi hrstku firem, které jsou ve vašem srdci,“ říká zakladatelka společnosti Mgr. Elena Jakubovič, MBA.

  • Zkušenosti od roku 2010
  • 500 000 klientů
  • Nárůst portfolia 2022 o120%
  • Oblíbená značka se silnou pozicí
  • Unikátní CRM systém
  • Hodnocení kvality naších služeb - 4,7 a víc
  • Zaměření společnosti na nemovitosti - Premium segment

Parametry

Výnos
9 %
Bonus
Speciální sleva na pojištění Vaší nemovitosti od Finotéka.cz
Minimální investice
50 000 Kč
Emisní kurz + AÚV
50 000 Kč
Splatnost
3 roky | 28. 2. 2026
Objem emise
23 500 000 Kč
Forma
Listinný cenný papír na řad
Výplata výnosů
1x ročně
Datum emise
1. 3. 2023

Spočítejte si výnos z dluhopisu

Výše investice:
250 000 Kč
Celkový výnos za 3 roky po zdanění: 62 694 Kč

Proč investovat do Y&T dluhopisů?

Y&T Luxury Property je dominantní společností na pražském realitním trhu, která se proslavila nejen svým kreativním marketingovým přístupem – ve kterém hlavní roli hraje dámský kolektiv, je to taky společnost, kterou řídí žena.

Y&T Luxury Property nabízí své služby v oblasti poradenství, prodeje a pronájmu novostaveb a historických nemovitostí. Je to jedna z mála společností, která digitalizuje veškeré procesy a ve využití nových technologií vidí velkou budoucnost. Společnost, založená v březnu 2010, celou dobu své existence financovala aktivity v oblasti zprostředkování služeb čistě z vlastních zdrojů bez nutnosti zapojení investorů.

V roce 2023 plánuje rozšířit své aktivity do nových odvětví, urychlit vývoj svého CRM systému a nabídnout svým klientům ještě komplexnější servis.

Tým Y&T Luxury Property kromě obchodních aktivit financuje celý provoz nadačního fondu Naše plíce, založeného během pandemie COVID-19. Dárcovství funguje prostřednictvím série menších sbírek, ze kterých putuje 100 % na nákup konkrétního lékařského vybavení. Dary míří na jasný účel a Naší plíce nepoužívá na svůj provoz ani korunu z peněz dárců.

Naši zákazníci jsou s našimi službami velice spokojení.

Podívejte se na jejich reference.

Hodnocení 4,7
114 recenzí
Hodnocení 4,8

Často kladené dotazy

Jak mi zaručíte, že o investici nepřijdu?

Každá investice je do určité míry riziková. V našem případě neinvestujete do startupu ale do stabilní společnosti prověřené časem, působící na trhu od roku 2010. Naše společnost začala podnikat v době realitní krize a úspěšně prošla i obdobím covidové krize  v letech 2020 – 2021, kdy se trh s nemovitostmi skoro zastavil. Na svém kontě máme tisíce realizovaných obchodů, obrovskou klientskou databázi a inovativní CRM systém, který nemá na českém trhu obdobu.

S některými našimi klienty udržujeme spolupráci už od roku 2010. Spolu s vývojem naší společnosti vidíme, jak i jejích životy se posouvají kupředu a od pronájmů svého prvního bytu, postupují k nákupu svého prvního 2kk až k nákupu velkého bytu nebo rodinného domu.

Jsme přímo u zdroje informací o vývoji realitního trhu, a nemusíme čekat až poradenské společnosti zveřejní analýzu vývoje cen nemovitostí. Díky rozmanitosti našeho portfolia je totiž můžeme sledovat na denní bázi a definovat, jaký je nejnovější trend.

Tisíce spokojených klientů svěřili Y&T Luxury Property své nemovitosti, tedy svůj nejhodnotnější hmotný majetek, a vydělali na něm miliony.

Jak Y&T Luxury property ovlivňuje zvýšení úrokových sazeb a zpomalení realitního trhu?

Je pravda, že se v médiích poslední dobou častěji objevují články o poklesu poptávky, spojené se zvýšením úrokových sazeb. Což ovlivnilo nižší segmenty trhu, kde poptávka opravdu klesla. Nicméně na byznys naší společnosti tato změna měla minimální dopad, jelikož většina naších klientů nefinancovala nákup nemovitosti hypotékou. Naopak, stoupající inflace přiměla spoustu investorů, znovu zaměřit svou pozornost na nemovitosti, které jsou jedny z nejstabilnějších investic.  Za celou dobu působení naší společnosti, navzdory pesimistickým prognózám, ceny nemovitostí nejvíce rostly v Praze a jejím okolí. V letech 2024 - 2025 očekáváme mnohem rychlejší růst cen, než za posledních 10 let. Více informací najdete zde.

Jak se daní investice do dluhopisu Y&T Luxury Property?

Investice do dluhopisu  se daní  srážkovou daní 15%, kterou uhradíme za Vás, tak že na účet Vám přijde již výnos po zdanění.

Jaké poplatky jsou spojené s nákupem dluhopisů Y&T Luxury Property?

Pokud objednáte dluhopisy prostřednictvím této stránky, nejsou spojené s jejích nákupem žádné poplatky.

Který typ účtu se používá pro výplatu výnosu z nákup dluhopisů?

Pro výplatu výnosů stačí použít jakýkoliv Váš osobní účet.

Jaké další vlastnosti má dluhopis Y&T Luxury Property?

Shora uvedené informace jsou samozřejmě pouze shrnutím vlastností emise. Kompletní informace o emisi, včetně podmínek nabytí dluhopisu, emisního kurzu, splatnosti úroku a jistiny, příp. omezení převoditelnosti dluhopisu se dozvíte v emisních podmínkách (ke stažení shora). Samozřejmě také upozorňujeme, že investici do jakéhokoliv investičního nástroje – včetně našich dluhopisů – je třeba důkladně zvážit z hlediska výnosu, celkové investované částky a investičních rizik.

Máte zájem investovat nebo potřebujete poradit?

Ozveme se vám, jak to bude možné.

Natali Ruden: Žena, která si koupí můj model, si může být jistá, že ho na nikom jiném neuvidí. Podpora Ukrajiny v Česku mě dojímá

Zobrazit další

Petr Pavel neodolal temnému pokušení prezidentské politiky. Je prezidentský podcast krokem vedle?

Zobrazit další

Ranní ptáče: Finsko bude dalším členem NATO. Trump je prvním americkým prezidentem obviněným z trestného činu

Zobrazit další

Ranní ptáče: Celosvětový růst ekonomiky může podle šéfky MMF zpomalit. Papež František trpí infekcí dýchacích cest

Zobrazit další

Bankéři nechali sazby na sedmi procentech. Tlaky na růst inflace oslabují

Zobrazit další

Jarní inspirace podle světových influencerek. Jak se obléknout do slunečných jarních dnů?

Zobrazit další

Přemysl Spáčil: Zbraň nevytahuju proto, abych s ní někoho zastrašil. Když už tasím, cítím se ohrožený na životě

Zobrazit další

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Zobrazit další

Ranní ptáče: Na severní Moravě pokračuje návštěva Petra Pavla. Praha bude na bohatší turisty cílit prostřednictvím digitální kampaně

Zobrazit další

Je potřeba vysoká škola k tomu, aby se člověk stal nejbohatším v Česku?

Zobrazit další

NA FÉROVKU: Čeká nás návrat Kalouska nebo výlet do Řecka? Jak vlézt z louže pod okap a nenamočit se

Zobrazit další

Ranní ptáče: Vysokoškolští pracovníci chtějí vyšší mzdy. Ameriku ochromili další mrtví po útoku na školu

Zobrazit další

Ranní ptáče: Vodní děla rozháněla izraelské demonstranty. V Česku je nedostatek dětských lékařů

Zobrazit další

Nespoléhejte v důchodu na stát. Jak se zajistit, abyste se ve stáří měli dobře?

Zobrazit další

Taťána Makarenko: V naší soutěži krásy mají otevřené dveře i transgender modelky. Žena může být nádherná, já z ní udělám dechberoucí

Zobrazit další

Stavební spoření čeká po třiceti letech pohřeb. Kdo na miliardách z eráru vydělal?

Zobrazit další

Ranní ptáče: Jurečka odmítá výzvy k odstoupení. Při protestech ve Francii hořela radnice. KLDR testovala podvodní dron, způsobí radioaktivní tsunami

Zobrazit další

Mozková obrna. Se strašákem mezi dětskými nemoci se dá bojovat

Zobrazit další

Ranní ptáče: Testování duševní způsobilosti prezidentských kandidátů. Česko nevydá víza Rusům. Válečné škody jsou vyčísleny

Zobrazit další

Matěj Kapošváry: E-shop není cesta k rychlému zbohatnutí. Lidem radím, ať si ho nezakládají

Zobrazit další

Ranní ptáče: Dojde k zatčení Trumpa? Jednání s čínským prezidentem Putinovi nevyšlo. V Řecku poprvé od nehody začnou jezdit vlaky

Zobrazit další

Mastný ceník Zuzany Plačkové. Kolik si účtuje za spolupráce na Instagramu?

Zobrazit další

Ranní ptáče: Pavel se sejde s něměckým kancléřem a prezidentem. Přijetí důchodové reformy ve Francii. Konec výtvarné a hudební výchovy?

Zobrazit další

Ranní ptáče: Kim Čong-un vyzval k připravenosti na jaderné útoky. Černá Hora volí prezidenta. Čínský prezident navštíví Moskvu

Zobrazit další