BYTY ANDĚL

Bydlete i vy tam, kde vám to bude vyhovovat nejvíc. Nabízíme vám luxusní byty Anděl, které vás okouzlí. Vyberte si z naší nabídky bytů v městské části Smíchov. Byty Anděl mají skvělou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Byty Anděl

Byty Anděl najdete v centru městské části Smíchov. Byty Anděl, které vám nabízíme, jsou nadčasově zařízeny. Pokud hledáte byt v secesní budově, která je po celkové rekonstrukci, byty Anděl jsou pro vás jasnou volbou.

Byty Anděl - okolí

V okolí najdete vše, co ke spokojenému bydlení potřebujete. Občanská vybavenost je zde výborná – školy, mezinárodní školky, lékaři, restaurace, OC Nový Smíchov. Dále zde najdete administrativní komplex Zlatý Anděl nebo Smíchovskou synagogu. Byty Anděl mají skvělou dopravní dostupnost. Neváhejte a na byty Anděl se podívejte v naší nabídce.

 

 

Byty Anděl - dostupnost

Anděl je významná dopravní křižovatka. Nachází se zde velké množství tramvajových linek, najdete zde i stejnojmennou stanici metra a v blízkosti se nachází i autobusové nádraží. Z bytů Anděl se jednoduše dostanete do samotného centra města. Parkovací stání v suterénu domu je samozřejmostí.

Pokud vás byty Anděl přesvědčily svou výjimečností, neváhejte nás kontaktovat. Byty Anděl nejsou jediné byty na Praze 5. Podívejte se také na byty Radlice nebo byty Jinonice.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět