BYTY NA PRAZE 5

Které byty jsou ty nejlepší? No, přece byty na Praze 5. Navštivte náš katalog a vyberte si byt z této atraktivní oblasti.

Byty na Praze 5 vás okouzlí svým vzhledem, skvělou dopravní dostupnosti i dobrou občanskou vybaveností. V těchto bytech vám ke spokojenému bydlení nebude chybět vůbec nic.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Byty na Praze 5

Prošli už jste kteroukoliv část Prahy, ale byty na Praze 5 jsou vám nejbližší? Není divu, byty na Praze 5 dokážou perfektně skloubit klid přírody a blízký ruch velkoměsta. Byty na Praze 5 jsou luxusní, nadstandardní a jejich výběr je natolik široký, že si vybere každý z vás. Byty na Praze 5 se nachází ve velice zajímavých architektonických budovách, ať už se jedná o novostavbu nebo zrekonstruovaný dům.

Byty na Praze 5 - dostupnost

Byty na Praze 5 jsou velice atraktivní už z důvodu skvělé dostupnosti do centra města, na výpadovku na Plzeň i letiště Václava Havla. Můžete zde využít tramvaj, autobus nebo metro. K bytům vám nabízíme také garážová stání.

Byty na Praze 5 - lokalita

Byty na Praze 5 se nachází ve velice atraktivním prostředí, které je obklopeno přírodou a navíc má skvělou občanskou vybavenost. V blízkosti bytů na Praze 6 se nachází školy, školky, restaurace, bary, nemocnice, pošta i knihovny. Byty Praha 5 jsou vhodné i pro milovníky kultury a sportu. V okolí se nachází spoustu míst k sportování i kulturních památek.

Pokud vám byty na Praze 5 nepadly do noty, podívejte se na byty v Praze 6.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět