INVESTICE DO NEMOVITOSTI, INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI

Nabízíme vám investiční nemovitosti, které vám odpoví na otázku: Kam investovat peníze? Prohlédněte si všechny naše nemovitosti, do kterých je vhodné investovat a které vám přinesou pasivní příjem.

Činžovní domy, hotely na prodej nebo naše byty i domy na prodej. Všechny investice do nemovitosti se můžou stát dobrou investicí. Záleží jen na vás, jak se rozhodnete.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Investice do nemovitosti

Jak investovat své peníze? V dnešním světě máte alternativ spoustu, ale investice do nemovitosti je jedna z těch nejlepších.

Od různých spoření, přes podílové fondy až po nemovitosti. A právě u nemovitostí bychom se zastavili. Mnohým by se mohlo zdát, že u investice do nemovitosti jde spíše o konzervativní typ investice, která je však čím dál více populární. V posledních letech ceny nemovitosti rostou nebo alespoň se jejich cena drží na jedné hladině. Samozřejmě před tím, než se pro takovou investici rozhodnete, byste měli zvážit určité faktory.

 

Investice do nemovitosti - kupní cena

V první řadě záleží na kupní ceně nemovitosti, výhodnost investice do nemovitosti také závisí na tom, jaká je průměrná výše nájmu, za který byste mohli nemovitost popřípadě pronajímat, a také závisí na způsobu financování. Velice záleží na poměru vlastních a cizích prostředků, které do této koupi vložíte.

A pozor! Neměli byste zapomenout na to, že nemovitost bude vaše a je nutné se o ni starat, tudíž platit za opravy, pojištění apod. A malá rada na závěr, čím nižší je reálná úroková míra, tím výhodnější je koupě nemovitosti.

Podívejte se na naší širokou nabídku, koupě bytu v Praze nebo činžovní dům na prodej je krásným začátkem pro investici vašich peněz. Investice do nemovitosti se vyplatí, prohlédněte si náš katalog.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět