Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m²

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m2 0Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m2 1Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m2 2Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m2 3Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m2 4Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m2 5Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m2 6Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 93 m2 7
Vinohrady, Praha 3
Rezervováno
Cena (pronájem) Rezervováno
Dispozice 3 + KK
Celková plocha 93 m²
Interiér 93 m²
Patro 4. NP
Parkování ano
Sklep ano
Kód nemovitosti Y&T-MMAAH
Sjednat prohlídku
Popis nemovitosti

Nemusíte platit provizi realitní kanceláři.

Luxusní byty na pronájem v secesním domě s výtahem se nachází v atraktivní lokalitě Praha 3 - Vinohrady. Dům se nachází přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad v pěším dosahu oblíbených Riegrových sadů.

V nabídce jsou jednotky o dispozici 1KK až 4KK. Všechny jednotky jsou dokončené ve vysokém standardu a vybavené všemi spotřebiči - dřevěné dubové podlahy, nová okna s dvouvrstvým sklem, klimatizace, vestavěné skříně, pračka, sušička a vlastní vinotéka. Kormě kuchyně a koupelny je byt nabízen nezařízený, za vyšší nájemné ho lze dozařídit. K bytu náleží 1 parkovací stání v ceně.

Tato lokalita nabízí výbornou dostupnost a občanskou vybavenost. Jen pár kroků od domu se nachází stanice metra linky A – náměstí Jiřího z Poděbrad. V okolí naleznete školy, lékařské ordinace, úřady a nespočet obchodů, barů, restaurací a kaváren.

Vlastnosti
  • garáž
  • sklep
  • historický objekt
  • po rekonstrukci
Mohlo by Vás také zajímat

Beru si Francouze: noblesní, elegantní a s nádechem tradic. Taková je pravá francouzská svatba

Zobrazit další

Česká ekonomika v prvním čtvrtletí klesla více, než statistici čekali. Podle ČSÚ je v problémech

Zobrazit další

Ranní ptáče: Škoda nebude propouštět, ale zdraží. Nejtvrdší zákon proti LGBTQ+ podepsán v Ugandě. V Kosovu se protestuje

Zobrazit další

NATO vs. Rusko. Generál Karel Řehka varuje před vojenským střetem

Zobrazit další

Skončil festival v Cannes, kde Harrison Ford představil nového Indiana Jonese a hlavní cenu si odnesla žena

Zobrazit další

Ranní ptáče: Erdogan opět prezidentem Turecka. Kanada slaví zlato z MS. SPD a Trikolora budou spolupracovat

Zobrazit další

Nejčastějšími pacienty na transplantaci plic jsou kuřáci. Potvrzuje to jednička v hrudní chirurgii Lischke

Zobrazit další

NA FÉROVKU: Premiér Fiala má důvod k radosti. Česko nemusí mít Euro

Zobrazit další

Ranní ptáče: Kvůli obstrukcím se korespondenční volba odkládá. Amerika odvrací hrozbu státního bankrotu

Zobrazit další

Modelka Winnie s dvoubarevnou kůží zazářila v Cannes. Dnes je její příběh inspirací pro mnoho mladých žen

Zobrazit další

Klimatické pruhy jsou stále vidět a jsou symbolem globálního oteplování. OSN nedávno schválilo klíčovou rezoluci

Zobrazit další

Ranní ptáče: Zpěvačka Tina Turner zemřela ve Švýcarsku. Ukrajinská církev mění kalendář svých svátků

Zobrazit další

Elon Musk jako trumf DeSantise? Prezidentské volby v USA přinesou novou dynamiku

Zobrazit další

Stěhuji se do nízkoenergetického rodinného domu se zahradou

Zobrazit další

Podnikatel Dominik Holánek: řemeslníci už nejsou dětští hrdinové, dnes každé dítě vzhlíží k influencerům

Zobrazit další

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Zobrazit další

Stěhuji se k Betlémské kapli: prestižní lokalita, kde se zjevuje pravda

Zobrazit další

Ranní ptáče: Trump se bude soudit v roce prezidentských voleb. Nedostatek pracovníků by měli zachránit cizinci, tvrdí výzkum

Zobrazit další

Kauza Brzobohatý a Kuchařová. Co Bůh spojil, člověk nerozdělí? Jak je to s církevními sňatky

Zobrazit další

Beru si Slováka: velká svatba se vším všudy. A hlavně halušky, slivovice a veselí

Zobrazit další

Událost, která změnila Slovensko, vražda Kuciaka. Tady je přehled toho nejdůležitějšího

Zobrazit další

Ranní ptáče: Britský princ Edward přijíždí do Česka. Čína omezuje trh pro americké technologické firmy

Zobrazit další

Disney vs. DeSantis: kvůli zákazu mluvit o gayích zrušila firma miliardovou investici

Zobrazit další

Ranní ptáče: Konzervativní Nová demokracie míří k vítězství v řeckých volbách. Obliba letenek u Čechů roste

Zobrazit další