Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90 m²

Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90m 0Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90m 1Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90m 2Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90m 3Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90m 4Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90m 5Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90m 6Moderní byt k pronájmu Praha 1 - 90m 7
Nové Město, Praha 1
Rezervováno
Cena (pronájem) Rezervováno
Dispozice 2 + 1
Celková plocha 90 m²
Interiér 90 m²
Patro 3NP
Sklep ano
Kód nemovitosti Y&T-K52K3
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku
Pojištění

Krása a luxus pražské lokality Nové město

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka luxusního bytu k pronájmu jen pár kroků od Jindřišské věže. Nově zrekonstruovaná rezidence má reprezentativní společné prostory, výtah a odpovídá současným trendům moderního bydlení. 

Byt je částečně zařízen a je dispozičně řešený jako 2+1. V bytě se nachází kompletně zařízená kuchyně, obývací pokoj se sedací soupravou, ložnice a koupelna. V rezidenci je pro Vaše pohodlí k dispozici společná prádelna a fitcentrum pouze pro rezidenty.

Rezidence nabízí vynikající lokalitu. Je zde skvělá dostupnost po celém novém centru Prahy i historické části města. V pěší dostupnosti se nachází Václavské náměstí, skvělé restaurace a kavárny, muzea a noční život. Výborná dopravní dostupnost po Praze, pár metrů od bytu se nachází zastávka tramvaje, pár minut chůze potom metro stanice Hlavní nádraží či Muzeum.

Vlastnosti
  • garáž
  • sklep
  • historický objekt
  • po rekonstrukci
Mohlo by Vás také zajímat

Na férovku: Trumpovo převzetí Gazy jako reality show. Éra kolonialismu se možná vrací tam kde skončila, v Suezském průplavu

Zobrazit další

Alexander Hemala má ohledně koncesionářských poplatků jasno. Za zvýšení bych ani to pivo nedal, konstatuje

Zobrazit další

Ranní ptáče: Intenzita zemětřesení na Santorini se stupňuje. Kraje nechtějí více gymnázií, navzdory poptávce žáků i rodičů

Zobrazit další

Základní úroková sazba klesla na 3,75 procenta a je tak na nejnižších hodnotách za poslední tři roky

Zobrazit další

Český průmysl i stavebnictví meziročně klesaly. Pod lupou se blýská na lepší zítřky, rozjíždí se také bytová výstavba

Zobrazit další

Beru si Izraelce: Věděla jsem, že budu manželkou vojáka. Osamělé noci, sledování zpráv a naděje, že se vrátí živý

Zobrazit další

Ranní ptáče: Francouzská vláda přežila první hlasování. Fiala se setkal v Bruselu s Ficem, ten to popřel

Zobrazit další

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Zobrazit další

Stěhuji se na Žižkov: Ve čtvrti žili dělníci i milionáři, dnes je dynamickým kulturním centrem

Zobrazit další

Umělci, miliardáři i sportovci opouštějí Rusko. Zříkají se občanství a utíkají před režimem

Zobrazit další

Ranní ptáče: Trump chce obsadit pásmo Gazy a udělat z něj riviéru. Češi by mohli cvičit vojáky přímo na Ukrajině

Zobrazit další

Klíčem jejich vztahu je lidská spřízněnost. Hádáme se, ale jsme bojovníci a neutíkáme, shodují se Šporclovi

Zobrazit další

Na férovku: Fiala chce investovat do zbrojení. Nejde jen o Putina, ale taky o byznys a slevy na dani

Zobrazit další

Ranní ptáče: Chystá se aukce nejdražšího hudebního nástroje světa. Armáda má nové nároky, rozpočet potřebuje navýšení

Zobrazit další

Strávit v klidu pobyt na horách jde. Základem je ale dobré cestovní pojištění, radí experti

Zobrazit další

Bizarní móda z Grammy 2025: hrad na hlavě, negližé, nahota, uklízečka i odkaz Donalda Trumpa a náboženství

Zobrazit další

Ranní ptáče: Na Trumpova cla Kanada odpoví stejnou kartou. Fiala kritizoval obviňování Česka slovenskou vládou

Zobrazit další

11. Česko-Slovenský ples: Buckingham vypadala na padesát, Miss World odhalila kosti a Kodetová si spletla akci

Zobrazit další

Na férovku: Zase jsme kousek před nimi! Zázrak s DeepSeek se začíná rozpouštět

Zobrazit další

Osmany Laffita se pustil do Okamury i Donalda Trumpa, kterého zná osobně. Jejich činy nechápe

Zobrazit další

Ohroženo je 13 milionů pracovních míst v Evropě. Napsali předáci automotive do EU, v Česku dosáhl sektor na nový rekord

Zobrazit další

Ranní ptáče: Cla na zboží z Kanady a Mexika chce Trump zvýšit už o víkendu. Sean Diddy Combs čelí rozšířeným obviněním

Zobrazit další

Nejluxusnější materiály světa: haute couture látky přímo z Paříže. Natali Ruden přehlídkou pobouřila i zaujala

Zobrazit další

Beru si Vietnamce: Na svatebním obřadu se nikdo nedozví, jestli je manželství právoplatně uzavřeno

Zobrazit další