Holešovice, Praha 7 
 Rezervováno 
| Cena (prodej) | Rezervováno | 
| Dispozice | 5 + KK | 
| Celková plocha | 162 m² | 
| Interiér | 149 m² | 
| Balkón | 3 m² | 
| Terasa | 10 m² | 
| Patro | 5,6 | 
| Sklep | ano | 
| Kód nemovitosti | Y&T-MARK | 
 Hypotéka 
Spojíme se s Vámi a nabídneme Vám nejlepší možnou úrokovou sazbu na míru.
Popis nemovitosti
Nabízíme krásný mezonetový byt s terasou a balkónem u oblíbeného parku Letná, který je vzdálen 200m od domu. Prvorepublikový činžovní dům z roku 1911 je po kompletní rekonstrukci. Dům má novou fasádu, reprezentativní společné prostory, nový výtah na patře a zrekonstruované sklepy. Byt je situován v posledních dvou patrech s výhledem na Národní technické Muzeum a orientovaný na jihozápadní a jihovýchodní stranu.
Mezonetový byt má předsíň, z které se vstupuje do obývacího pokoje, spojeného s kuchyňským koutem (83m2). Z obývacího pokoje vedou dveře na terasu (10m2), která je situovaná do vnitrobloku orientovaného na jihovýchodní stranu. Ze zařízené kuchyně včetně spotřebičů a plynového sporáku, se vstupuje do koupelny s vanou, toaletou a bidetem. V obývacím pokoji je točité schodiště, které vede do druhého patra, kde se nachází 3 ložnice a a 2 koupelny. Jedna koupelna má sprchový kout a druhá pohodlnou vanu. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu a šatnu. Větší z ložnice má šatnu a vstup na balkón (3m2). V bytě je dřevěná parketová podlaha, plynový kotel. K bytu náleží sklepní kóje a samozřejmostí je klimatizace.
Praha 7 nabízí svým rezidentům plnohodnotné bydlení s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti oblíbených letenských sadů. Dostupnost do centra 5 minu autem. Tramvajová zastávka vzdálená 220m od domu.
Vlastnosti
- balkon
 - loft / Mezonet
 
 Mohlo by Vás také zajímat 






