Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232 m²

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 0Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 1Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 2Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 3Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 4Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 5Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 6Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 7Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 8Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 9Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m 10
Praha 5, Praha 5
cena na vyžádání
Cena (prodej) cena na vyžádání
Dispozice 4 + KK
Celková plocha 232 m²
Interiér 194 m²
Terasa 38 m²
Patro 4.NP
Parkování ano (2 auta)
Sklep ano
Kód nemovitosti Y&T-R5KMH
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku
Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní byt s velkou terasou, který je jako klenot vsazen do výjimečného prostředí nádherné přírody. Komplex nabízí dostatečné soukromí v klidném a bezpečném prostředí uprostřed přírody. Byt je součástí bytové vily s výtahem a parkováním. Tato oblast láká k rodinným vycházkám a romantickým procházkám nebo k aktivnímu trávení volného času. A přitom jste jen 15 minut od centra metropole.

Byt splňuje nejvyšší nároky moderního bydlení s nejkvalitnějšími materiály a nadstandardním vybavením. Prostorné místnosti, velká francouzská okna zajišťují dostatek světla. Byt disponuje klimatizací a rekuperací, dispozičně je navržen jako 4+kk. Dispozice bytu tvoří velký obývací pokoj s bio krbem, deskovým podhledem a přímým vstupem na terasu se západní orientací. Součástí obývacího pokoje je plně vybavená kuchyň s jídelnou a vstupem na terasu. Dále jsou zde tři ložnice, master ložnice je s vlastní koupelnou, další ložnice má šatnu, byt nabízí dále prádelnu a technickou místnost. 

K bytu náleží dvě garážová stání a sklep.

V těsné blízkosti najdete park Prokopské údolí a Barrandovské skály. Tramvajová zastávka a železniční stanice Praha-Hlubočepy se nachází 5 minut pěší chůze. V blízkosti je nákupní centrum Nový Smíchov, kavárny, restaurace, mateřská či základní škola. Do centra města Prahy se lze jednoduše dostat autobusem ze zastávky Terasy. 

Energetická třída C dle PENB, který máme k dispozici.

Vlastnosti
  • balkon
  • terasa
  • garáž
  • sklep
  • novostavba
  • po rekonstrukci
  • výhled do přírody
  • inteligentní domácnost
Mohlo by Vás také zajímat

NATO vs. Rusko. Generál Karel Řehka varuje před vojenským střetem

Zobrazit další

Skončil festival v Cannes, kde Harrison Ford představil nového Indiana Jonese a hlavní cenu si odnesla žena

Zobrazit další

Ranní ptáče: Erdogan opět prezidentem Turecka. Kanada slaví zlato z MS. SPD a Trikolora budou spolupracovat

Zobrazit další

Nejčastějšími pacienty na transplantaci plic jsou kuřáci. Potvrzuje to jednička v hrudní chirurgii Lischke

Zobrazit další

NA FÉROVKU: Premiér Fiala má důvod k radosti. Česko nemusí mít Euro

Zobrazit další

Ranní ptáče: Kvůli obstrukcím se korespondenční volba odkládá. Amerika odvrací hrozbu státního bankrotu

Zobrazit další

Modelka Winnie s dvoubarevnou kůží zazářila v Cannes. Dnes je její příběh inspirací pro mnoho mladých žen

Zobrazit další

Klimatické pruhy jsou stále vidět a jsou symbolem globálního oteplování. OSN nedávno schválilo klíčovou rezoluci

Zobrazit další

Ranní ptáče: Zpěvačka Tina Turner zemřela ve Švýcarsku. Ukrajinská církev mění kalendář svých svátků

Zobrazit další

Elon Musk jako trumf DeSantise? Prezidentské volby v USA přinesou novou dynamiku

Zobrazit další

Stěhuji se do nízkoenergetického rodinného domu se zahradou

Zobrazit další

Podnikatel Dominik Holánek: řemeslníci už nejsou dětští hrdinové, dnes každé dítě vzhlíží k influencerům

Zobrazit další

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Zobrazit další

Stěhuji se k Betlémské kapli: prestižní lokalita, kde se zjevuje pravda

Zobrazit další

Ranní ptáče: Trump se bude soudit v roce prezidentských voleb. Nedostatek pracovníků by měli zachránit cizinci, tvrdí výzkum

Zobrazit další

Kauza Brzobohatý a Kuchařová. Co Bůh spojil, člověk nerozdělí? Jak je to s církevními sňatky

Zobrazit další

Beru si Slováka: velká svatba se vším všudy. A hlavně halušky, slivovice a veselí

Zobrazit další

Událost, která změnila Slovensko, vražda Kuciaka. Tady je přehled toho nejdůležitějšího

Zobrazit další

Ranní ptáče: Britský princ Edward přijíždí do Česka. Čína omezuje trh pro americké technologické firmy

Zobrazit další

Disney vs. DeSantis: kvůli zákazu mluvit o gayích zrušila firma miliardovou investici

Zobrazit další

Ranní ptáče: Konzervativní Nová demokracie míří k vítězství v řeckých volbách. Obliba letenek u Čechů roste

Zobrazit další

Exkurze do královských šatníků: tyto ženy vládnou nejen svým zemím, ale i módě

Zobrazit další

Do Česka se dostává fenomén hamižflace. Jde o doprovodný jev k inflační krizi

Zobrazit další

Ranní ptáče: Rusko opět útočilo ze vzduchu. Další zraněný Čech na Ukrajině. V Pacifiku hrozí tsunami

Zobrazit další