Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178 m²

Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 0Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 1Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 2Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 3Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 4Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 5Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 6Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 7Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 8Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 9Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 10Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 11Luxusní byt s terasami s výhledem na řeku 178m 12
U Českých loděnic, Praha 8
Rezervováno
Cena (prodej) Rezervováno
Dispozice 5 + KK
Celková plocha 178 m²
Interiér 131 m²
Terasa 47 m²
Patro 5NP
Parkování ano
Sklep ano
Kód nemovitosti Y&T-W35
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku
Hypotéka

Spojíme se s Vámi a nabídneme Vám nejlepší možnou úrokovou sazbu na míru.

Popis nemovitosti

Luxusní byt na prodej u Vltavy s lodní kójí. Nabízíme Vám jedinečný byt s vlastní lodní kójí přímo před domem. Byt se nachází v moderním rezidenčním domě s fasádou v přírodních odstínech v kombinaci s dřevěnými prvky.

Slunný obývací pokoj s úžasným výhledem na vodní hladinu je orientovaný na západ a východ. Kuchyňská linka s jídelním koutem je spojena s obývací částí. Z obývacího pokoje je vstup na prostorné terasy, které obíhají téměř celý byt, odkud se naskýtá nádherný výhled na řeku a okolí. Po celém bytě jsou masivní dřevěné podlahy. Součástí bytu jsou dvě koupelny, samostatná toaleta a prádelna. Koupelny jsou vybaveny prvotřídní sanitou a je zde podlahové vytápění. Dále se zde nachází 4 prostorné ložnice, které jsou směrované 2 na východní 2 na západní stranu. K bytu je k dispozici garážové stání a sklep. Pro majitele lodí jsou vybudovány v přístavu lodní kóje. Základním standardem je 24h recepce.

Pár minut od domu jsou Thomayerovy sady a Libeňský zámeček. V pěší vzdálenosti se nabízí cyklostezka, perfektně upravené golfové odpaliště s cvičnou loukou, tenisové kurty a bazén. Výborná občanská vybavenost, školky, obchody, lékaři. Skvělá dopravní dostupnost, v blízkosti zastávky tram a metra.

Vlastnosti
  • balkon
  • terasa
  • garáž
  • sklep
  • recepce
  • novostavba
  • po rekonstrukci
  • výhled do přírody
  • výhled na řeku
  • inteligentní domácnost
Mohlo by Vás také zajímat