MODERNÍ DESIGN

Většina lidí, kteří si pořizují nové luxusní bydlení, chce bydlet hezky a prakticky.

Chce se doma cítit příjemně. Ale udržet krok se současnými trendy moderního designu není snadné. Společnost Y&T Property Investment pro naše zákazníky umí takový vytvořit moderní design, tak aby se jejich domov stal příjemný a komfortní.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
 
 
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Naší doménou jsou atypické individuální interiéry, které podtrhují osobnost klienta a chtějí se odlišit od standardního proudu. Využíváme začlenění uměleckých děl či uměleckých prvků do interiéru. Dokážeme Váš prostor obléci do originálního moderního designu. Díky otevřené komunikaci dokážeme pochopit zákazníkova přání a individuální styl. Každé z našich řešení je originál. Nadčasový bytový moderní design dodá prostoru na osobitosti. Svěřte svůj interiér do rukou našich bytových designerů, kteří Vám vykouzlí krásný domov.

Klademe důraz na individuální přístup a otevřenou komunikaci, díky které jsme schopni vytvořit moderní design bytu přizpůsobený Vašim zvyklostem, požadavkům, funkčnosti a stylu. Interiéroví designéři společnosti Y&T Property Investment umí pracovat s prostorem, s barvami, ovládá ergonomická pravidla, mají přehled o trhu i o cenách. Znají také vlastnosti různých materiálů, ví, jak na jejich údržbu, poznají jestli je materiál vhodný pro určitý interiér. Uchráníme tak klienta od zbrklých a unáhlených nákupů věcí, které se mu líbí, ale které nejdou dohromady, nehodí se k sobě a vlastně se s nimi necítí dobře. Významně tím klientovi ušetříme čas.

 

Individuální styl a příjemná atmosféra bytu – to je moderní design od společnosti Y&T Property Investment .

Moderní design společnosti Y&T Property Investment se vždy snaží zdůraznit osobitost daného konkrétního bydlení. Snažíme se vytvářet komfortní a útulné prostředí pro majitele luxusních nemovitostí. Na projektech, které připravuje společnost Y&T Property Investment  je vždy dobře poznat inspirace budovami, ve kterých se luxusní byty nacházejí. Fasáda a styl domu je zohledněn při vytváření architektonických návrhů a designových prvků uvnitř bytu.

Nahlédněte do portfolia luxusních designových projektů společnosti Y&T Property Investment. Na našich webových stránkách prezentujeme moderní design již realizovaných luxusních nemovitostí vždy včetně detailních fotografií, podrobných popisů bytů a jejich designových stylů a také 3D půdorysů. Pro snadnější výběr můžete využít jednoduchý vyhledávací filtr, který Vám umožní vyhledávat a prohlédnout moderní design v již realizovaných projektech snadno a rychle. Vyhledávat můžete zadáním konkrétní pražské lokality, preferované velikosti nemovitosti nebo ceny, kterou jste za luxusní designové bydlení utratit. Stačí zadat požadavky, které má luxusní byt splňovat a poté už jen procházet naši nabídku.

 

Díky Y&T Property Investment se může moderní bytový design stát Vaším novým životním stylem.

Jsme si vědomi toho, že Váš domov je Vaše království. Jednou ze zásad naší společnosti je, být vždy diskrétní a chránit soukromí našich klientů. Společnost Y&T Property Investment dokáže zrealizovat představy náročného zákazníka o moderním designu a příjemném bydlení. Přání našich zákazníků stavíme vždy na první místo a snažíme se přesně zjistit, co konkrétně chce úpravou interiéru dosáhnout, jaký je jeho vkus. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití celého prostoru. Pomůžeme Vám vytvořit pohodový a příjemný prostor, který bude dobře vypadat, ale také výborně sloužit svým účelům.

Naši bytoví designéři mají vytříbený smysl pro detail a své služby poskytují vždy v té nejlepší kvalitě. Postaráme se o naplánování stavebních úprav až po sebemenší detaily. Sledujeme módní trendy, a proto si můžete být jisti, že interiér bytu zařídíme moderně a vkusně podle vašich přání. Naším cílem je vytvoření nadčasového bydlení v klasickém a moderním stylu. Jsme otevření propojení historických architektonických prvků se špičkovým moderním designem.

 

Moderní design – naše nabízené služby

 • Úvodní konzultace o prostoru a přání klienta, upřesnění jeho očekávání, potřeb a životního stylu.
 • Návrh koncepce, barevné ladění, styl a kompozice.
 • Vytvoření 2D či 3D vizualizace návrhu.
 • Vytvoření projektové dokumentace.
 • Příprava rozpočtu pro realizaci projektu
 • Výběr jednotlivých materiálů pro povrchové úpravy.
 • Výběr vhodného osvětlení a  konkrétních osvětlovacích těles.
 • Výběr nábytku, dalšího vybavení a dekorací (včetně návrhu a dokumentace pro předměty vyráběné na míru).
 • Vytváření originálních prvků.
 • Volba bytového textilu.
 • Zajištění dodavatelských firem na celé dílo.
 • Technický a autorský dohled nad veškerými pracemi.

Náš tým specialistů na moderní bytový design je připraven vám podat pomocnou ruku.

Moderní bytový design u nás vždy řeší zkušený interiérový designér ve spolupráci se zákazníkem. Nevíte-li si rady s designovým vybavením, ani tím, jak by měl Váš luxusní byt vypadat, kontaktujte nás. My Vám rádi ukážeme některý z našich luxusních projektů, který bude splňovat veškeré Vaše představy. Moderní design nabízených luxusních bytů u společnosti Y&T Property Investment Vás zaujme na první pohled. U společnosti Y&T Property Investment o Vás bude dobře postaráno!

Moderní design vytvářený podle nejnovějších trendů světových bytových architektů je na námi nabízených luxusních projektech poznat na první pohled. Do našeho portfolia vybíráme hlavně takové nemovitosti, které budou schopny zákazníkovi split všechny jeho náročné požadavky. Najděte si čas se podívat na nabídku luxusních designových bytů od společnosti Y&T Property Investment. Jsme přesvědčení, že dobře zvolené, perfektně a vkusně zrekonstruované nemovitosti jsou jako diamanty tj. “navždy”. Námi nabízené designové luxusní byty jsou realizovány tak, aby uspokojily i tu nejnáročnější klientelu!

Y&T Property Investment nabízí prodej luxusních nemovitostí Praha, rozestavěných bytových jednotek ve stavu „shall&core“ nebo pozemků či celých činžovních domů. Luxusní nemovitosti Praha z naší nabídky Vás zaujmou zejména moderním designem a precizním zpracováním. Můžeme se pochlubit i některými opravdovými specialitami, jako například jedinečný mezonetový byt na Hradčanech 6+kk, který je situován v podkroví nově zrekonstruovaného činžovního domu z konce 19. století nebo slunnou rezidencí na Kampě o velikosti 265m2 v nádherné novoklasicistní rohové budově, která skýtá komfort rodinného bydlení se všemi výhodami městského centra.

Hledáte-li skutečně unikátní a designový „poklad“, zaměřte svoji pozornost naši nabídku.

Luxusní byty Praha od společnosti Y&T Property Investment s.r.o. mohou splnit Vaše sny!

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět