Luxusní byt u Stromovky 70 m²

Luxusní byt u Stromovky 70m 0Luxusní byt u Stromovky 70m 1Luxusní byt u Stromovky 70m 2Luxusní byt u Stromovky 70m 3Luxusní byt u Stromovky 70m 4Luxusní byt u Stromovky 70m 5
Veletržní, Praha 7
Prodáno
Cena (prodej) Prodáno
Dispozice 3 + KK
Celková plocha 70 m²
Interiér 70 m²
Patro 5
Kód nemovitosti Y&T-AW5
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku

Dle nařízení GDPR uděluji souhlas společnosti Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. (se sídlem Maiselova 59/5, 110 00 Praha 1) ke zpracování mých osobních údajů, které jsem poskytl(a) v tomto formuláři (jméno, příjmení, telefon a e-mail).

Souhlasím s možností zasíláním nabídek nemovitostí, nabídek hypotečních úvěrů a nabídek od společnosti Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o., jakož i od dalších společností ve skupině, jejichž seznam je k dispozici zde.

Společnost Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o., jakožto správce osobních údajů, bude zpracovávat Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři, a to za účelem zodpovězení Vašeho dotazu či reakce na Váš požadavek, případně za účelem zasílání obchodních sdělení.

Pro získání více informací o tom, jakým způsobem v této souvislosti společnost Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje a pro informace o vašich právech (včetně práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu a práva vznést námitku proti zpracování za účelem zasílání obchodních sdělení, jakož i v určitých případech práva na výmaz, omezení zpracování, přenositelnost údajů a práva vznést námitku proti jiným druhům zpracování) v souvislosti s tímto zpracováním, si prosím přečtěte Informace o zpracování osobních údajů dostupné zde.

Hypotéka

Spojíme se s Vámi a nabídneme Vám nejlepší možnou úrokovou sazbu na míru.

Popis nemovitosti

Luxusní byt po rekonstrukci v žádané lokalitě Prahy 7 - Letné, Bubenče. Byt je mezonetový a je situován v posledních patrech činžovního domu, který prošel rekonstrukcí společných prostor a má nový výtah umístěný na mezipatře. Byt je dispozičně řešen jako 3+kk. Obývací pokoj je spojený s kuchyňskou linkou a je situován v dolním patře, kde je i toaleta pro hosty. V horním patře jsou dvě ložnice, z nichž každá má vlastní koupelnu. Ložnice jsou velmi světlé. Na podlahách jsou položeny kvalitní dubové parkety a v koupelnách je italská dlažba. Byt má vlastní plynový kotel. Byt je orientován jako do upraveného vnitrobloku.

Výborná občanská vybavenost v pěší dostupnosti ochody, banky, školy a kulinářské restaurace a obchodní centrum Palác Stromovka.  250m od domu vstup do parku Stromovka. Skvělá dostupnost do centra 8 minut autem, tramvajová zastávka vzdálená 400m.

Mohlo by Vás také zajímat