RODINNÉ BYDLENÍ

Nabízíme vám luxusní a moderní rodinné bydlení pro celou vaši rodinu. Ať už sníte o rodinném domě nebo luxusní vile, jsme zde pro vás. Prohlédněte si naši nabídku.

Nabízíme vám dostupné rodinné bydlení v klidném prostředí i v centru metropole.

Vyberte si z rodinných domů i z luxusních rodinných vil to pravé, co vaše rodina ke spokojenému rodinnému bydlení potřebuje.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rodinné bydlení

Jaké je ideální rodinné bydlení? Každý o tom svém vysněném rodinném bydlení máte určitě svou představu.

Někdo sní o vícepodlažním bytu, který se nazývá mezonet, někdo vyhledává spíše chytré byty nebo chytré domy, kde kdo pak touží po tom, aby mu pane říkal rodinný dům nebo luxusní vila. Jaké rodinné bydlení si vyberete, záleží pouze na vás. Podívejte se do naší široké nabídky.

Při názvu rodinný se vám všem určitě vybaví rodinný dům. Je to v podstatě dům, kde většina podlahové plochy místností určena k bydlení.

Rodinné bydlení v Praze

Rodinné domy disponují nejvýše třemi byty, nejdou v nich více jak dvě nadzemí, většinou mají jedno podkroví a jedno podzemní podlaží. Rodinný dům vám nabídne vyhledávané soukromí a díky zahradě, která jej ve většině případech obklopuje, také kontakt s přírodou. A co říkáte na rodinné vily?

Ať už ve vaší hlavě vypadá rodinné bydlení jakkoliv, věříme, že v naší široké nabídce luxusních realit v Praze si vyberete přesně to, co hledáte.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět