Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135 m²

Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 0Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 1Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 2Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 3Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 4Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 5Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 6Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 7Byt s terasou na prodej Praha 10 - 135m 8
Záběhlice, Praha 10
Rezervováno
Cena (prodej) Rezervováno
Dispozice 3 + KK
Celková plocha 135 m²
Interiér 93 m²
Terasa 42 m²
Patro 3NP
Parkování ano
Sklep ano
Kód nemovitosti Y&T-H32H3
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku
Popis nemovitosti

Nabízíme krásný byt s terasou v nově vzniklé rezidenci na Praze 10. V rezidenci vzniklo celkem 8 bytů o dispozici 2kk až 3kk. Každý byt má svou slunnou terasu s výhledem do zeleně.

Velkoryse řešený byt o dispozici 3+kk se nachází ve čtvrtém nadzemním patře a disponuje prostornou terasou s výhledem na jih, díky tomu je celý byt krásně prosvětlený po celý den. Byt má dřevěné podlahy, v koupelnách je podlahové topení a kvalitní keramická dlažba Marazzi Stonework.

K bytu náleží sklep a lze také dokoupit parkovací stání. Na každý byt připadá jedno garážové stání k dokoupení či je zde ještě jedno parkovací stání venku. V rezidenci je také výtah.

V blízkosti rezidence naleznete přírodní park Hostivař - Záběhlice, historickou osadu Práče, Hamerský rybník i rekreační stezka Greenway Botič. Lokalita Záběhlic nabízí veškerou občanskou vybavenost, kavárny, restaurace, obchody, školy a školky jsou v docházkové i dojezdové blízkosti. Do centra se dostanete snadno autem, či spojením MHD, nejbližší autobusová zastávka je 3 min chůze od rezidence.

Vlastnosti
  • terasa
  • garáž
  • sklep
  • novostavba
  • po rekonstrukci
  • výhled do přírody
Mohlo by Vás také zajímat

Beru si Francouze: noblesní, elegantní a s nádechem tradic. Taková je pravá francouzská svatba

Zobrazit další

Česká ekonomika v prvním čtvrtletí klesla více, než statistici čekali. Podle ČSÚ je v problémech

Zobrazit další

Ranní ptáče: Škoda nebude propouštět, ale zdraží. Nejtvrdší zákon proti LGBTQ+ podepsán v Ugandě. V Kosovu se protestuje

Zobrazit další

NATO vs. Rusko. Generál Karel Řehka varuje před vojenským střetem

Zobrazit další

Skončil festival v Cannes, kde Harrison Ford představil nového Indiana Jonese a hlavní cenu si odnesla žena

Zobrazit další

Ranní ptáče: Erdogan opět prezidentem Turecka. Kanada slaví zlato z MS. SPD a Trikolora budou spolupracovat

Zobrazit další

Nejčastějšími pacienty na transplantaci plic jsou kuřáci. Potvrzuje to jednička v hrudní chirurgii Lischke

Zobrazit další

NA FÉROVKU: Premiér Fiala má důvod k radosti. Česko nemusí mít Euro

Zobrazit další

Ranní ptáče: Kvůli obstrukcím se korespondenční volba odkládá. Amerika odvrací hrozbu státního bankrotu

Zobrazit další

Modelka Winnie s dvoubarevnou kůží zazářila v Cannes. Dnes je její příběh inspirací pro mnoho mladých žen

Zobrazit další

Klimatické pruhy jsou stále vidět a jsou symbolem globálního oteplování. OSN nedávno schválilo klíčovou rezoluci

Zobrazit další

Ranní ptáče: Zpěvačka Tina Turner zemřela ve Švýcarsku. Ukrajinská církev mění kalendář svých svátků

Zobrazit další

Elon Musk jako trumf DeSantise? Prezidentské volby v USA přinesou novou dynamiku

Zobrazit další

Stěhuji se do nízkoenergetického rodinného domu se zahradou

Zobrazit další

Podnikatel Dominik Holánek: řemeslníci už nejsou dětští hrdinové, dnes každé dítě vzhlíží k influencerům

Zobrazit další

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Zobrazit další

Stěhuji se k Betlémské kapli: prestižní lokalita, kde se zjevuje pravda

Zobrazit další

Ranní ptáče: Trump se bude soudit v roce prezidentských voleb. Nedostatek pracovníků by měli zachránit cizinci, tvrdí výzkum

Zobrazit další

Kauza Brzobohatý a Kuchařová. Co Bůh spojil, člověk nerozdělí? Jak je to s církevními sňatky

Zobrazit další

Beru si Slováka: velká svatba se vším všudy. A hlavně halušky, slivovice a veselí

Zobrazit další

Událost, která změnila Slovensko, vražda Kuciaka. Tady je přehled toho nejdůležitějšího

Zobrazit další

Ranní ptáče: Britský princ Edward přijíždí do Česka. Čína omezuje trh pro americké technologické firmy

Zobrazit další

Disney vs. DeSantis: kvůli zákazu mluvit o gayích zrušila firma miliardovou investici

Zobrazit další

Ranní ptáče: Konzervativní Nová demokracie míří k vítězství v řeckých volbách. Obliba letenek u Čechů roste

Zobrazit další