BYTY BRANÍK

 

Fandíte moderně či kubismu? Bydlení snů v zeleni, s krásnými výhledy, blízko centra hledejte v domě po rekonstrukci v Braníku v nabídce Y&T Luxury Property.

Pokud máte zájem o byt s terasou či balkonem, naši makléři pro vás vytipují byty Braník, které budou vyhovovat vaším požadavkům.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Byty Braník

Jednou ze zajímavých lokalit  v rámci nabídky luxusních bytů Y&T Luxury Property – luxusní byty Praha je Braník. Byty Braník vynikají skvělou dopravní dostupností, blízkostí centra Prahy, dostatkem městské zeleně a krásnými výhledy na panorama Prahy.

Byty Braník se nachází v kompletně rekonstruovaných domech, často ve stylu české moderny s návazností na architekturu kubismu. Při rekonstrukci těchto domů a bytů je kladen důraz na zachování vzácných a charakteristických architektonických prvků a celkového stylu činžovních domů.

Byty Braník - zařízení

V nabídce se střídají luxusní byty Braník s kompletním zařízením ve stylu stavby a nezařízené byty se základním vybavením ve vysokém standardu. Byty Braník mívají zahradu nebo prostor ve vnitrobloku činžovního domu. Pokud máte zájem o byt s terasou či balkonem, makléři Y&T Luxury Property – luxusní byty Praha pro vás vytipují byty Braník, které budou vyhovovat vaším požadavkům.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět