BYTY ŽIŽKOV

Hledáte-li luxusní byt v Praze s dobrou dostupností do centra, jistě Vás budou zajímat byty Žižkov, které nabízí společnost Y&T Luxury Property - luxusní byty Praha. Našim klientům nabízíme nadstandardní péči, která je v realitním trhu důležitá.

Naším cílem je usnadnit Vám orientaci ve světě bydlení v Praze. Naše nabídka zahrnuje zejména luxusní byty v Praze 3, které svou okázalou krásou zaujmou i toho nejnáročnějšího zákazníka, byty Žižkov nejsou výjimkou. 

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Byty Žižkov

Žižkov je díky těsné blízkosti centra Prahy a skvělé dopravní dostupnosti velmi oblíbenou rezidenční lokalitou. Z nabídky byty Žižkov si vyberete i v případě, že chcete bydlet v prostorném bytě s vysokými stropy v historickém činžovním domě po celkové rekonstrukci, anebo v novostavbě, která vás zaujme moderním designem a citlivým začleněním do historické zástavby.

Byty Žižkov - lokalita

Byty Žižkov se nachází v oblasti s bohatým výskytem městské zeleně, parků, příležitostí pro nákupy, gastronomické zážitky či kulturní vyžití. V portfoliu Y&T Luxury Property – luxusní byty Praha je mnoho nabídek na kvalitní moderní byty Žižkov, které jsou mnohdy i vhodným prostorem pro drobné podnikání. V nabídce bytů na Žižkově najdete menší garsonky či apartmány pro singles, ale i prostorné vícepokojové byty pro rodiny s dětmi nebo vícegenerační rodiny. Byty Žižkov mají svůj vrchol v podobě mezonetů s terasami a penthausy s terasami a přenádhernými výhledy na Prahu a Hradčany.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět