BYTY LETNÁ

Hledáte-li luxusní byt v Praze 7 s dobrou dostupností do centra a blízko parků, jistě Vás budou zajímat byty Letná, které nabízí společnost Y&T Luxury Property - luxusní byty Praha. Našim klientům nabízíme nadstandardní péči, která je v realitním trhu důležitá.

Naším cílem je usnadnit Vám orientaci ve světě bydlení v Praze. Naše nabídka zahrnuje zejména byty v Praze 7, do nichž patří i byty Letná, které svou okázalou krásou zaujmou i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Byty Letná

Byty Letná mají obrovskou výhodou v tom, že se nachází v blízkost jednoho z největších pražských městských parků – Letenských sadů, kde rezidenti obývající byty Letná každodenně nacházejí prostor pro jogging, jízdu na kolečkových bruslích i na kole, rodinné pikniky, procházky a další aktivity s dětmi, romantické chvíle ve dvou i různé rekreační sportovní aktivity.

Byty Letná jsou převážně v činžovních domech z přelomu 19. a 20. století, jsou obklopeny městskou zelení. Najdete tu také mnoho obchodů, restaurací, sportovišť, dětských hřišť a další občanskou vybavenost.

Byty Letná - dostupnost

Ti, kteří obývají byty Letná ocení také dobré dopravní spojení do centra. Pokud vás zaujaly byty Letná, sledujte nabídku Y&T Luxury Property – luxusní byty Praha, určitě tam najdete tip na bydlení podle vašich představ.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět