BYTY VRŠOVICE

Pokud máte zájem o byty Vršovice, konzultujte svou poptávku s makléři Y&T Luxury Property – luxusní byty Praha, kteří vás provedou nabídkou bytů a pomůžou vám získat bydlení vašich snů - tím se mohou stát byty Vršovice.

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí

Místo
Velikost
Speciální požadavek
Plocha
od do
Cena
od do
Obsahuje text
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Byty Vršovice

Vršovice na jihovýchodě Prahy patří mezi novější pražské čtvrti se zástavbou z padesátých let 20. století. Pro tuto lokalitu je typické umístění v blízkosti Edenu a stadionu Slavie.

Byty Vršovice - lokalita

Vršovice sousedí s městskými částmi Vinohrady, Nusle, Michle a Strašnice a patří k velmi oblíbeným rezidenčním lokalitám v širším centru Prahy s perfektním dopravním spojením do centra. Byty Vršovice v původní zástavbě jsou k dispozici po zdařilých rekonstrukcích s vybavením dle nejvyšších standardů.

Byty Vršovice jsou v domech s výtahy, disponují často balkony nebo terasami.

 

Byty Vršovice - luxusní lokalita

Byty Vršovice poskytují svým obyvatelům stoprocentní pokrytí občanskou vybaveností, v lokalitě je hustá obchodní síť, dostatek mateřských a základních škol, ordinací, restaurací, kaváren, fitness, sportovišť a dalších služeb. V oblasti Vršovic je také několik nových rezidenčních komplexů, které zde vyrostly v rámci aktivit developerských společností.

Zde je mnoho příležitostí pro získání nového luxusního bytunovostavbě s nejmodernějším vybavením.

Potřebujete poradit  
?
 
 
zpět