Luxusní byt na prodej Praha 45 m²

 Luxusní byt na prodej Praha 45m 0 Luxusní byt na prodej Praha 45m 1 Luxusní byt na prodej Praha 45m 2 Luxusní byt na prodej Praha 45m 3 Luxusní byt na prodej Praha 45m 4 Luxusní byt na prodej Praha 45m 5 Luxusní byt na prodej Praha 45m 6 Luxusní byt na prodej Praha 45m 7
Vršovické náměstí, Praha 2
cena na vyžádání
Cena (prodej) cena na vyžádání
Dispozice 2 + KK
Celková plocha 43 m²
Patro 3NP
Sklep ano
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku
Popis nemovitosti

Luxusní byt v nádherné secesní budově po kompletní rekonstrukci, která se nachází ve velice atraktivní a žádané lokalitě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Lokalita vyniká svou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností a velkým množstvím parků v okolí.

Na výběr je z více bytových jednotek o velikostech 1+kk až 3+kk. Všechny byty jsou velice světlé a klidné. Byty jsou nabízeny ve stavu "white walls", což dává budoucímu majiteli výjimečnou příležitost si vybrat materiály podle svého vkusu.

Lokalita nabízí velké množství obchodů, nákupní centrum Eden, restaurace, ale i mateřské školy a školky. V blízkosti jsou oblíbené parky Grébovka a Heroldovy Sady, se spoustou přilehlých kaváren či vináren. Tramvajové zastávky směrem na Náměstí míru či do Nuslí jsou vzdáleny 2min chůze.

Vlastnosti
  • sklep
  • historický objekt
  • před rekonstrukcí
  • po rekonstrukci
  • byt na investici
Mohlo by Vás také zajímat