Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město - 24 m²

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město - 24m 0Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město - 24m 1Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město - 24m 2Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město - 24m 3Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město - 24m 4
Nové Město, Praha 1
Rezervováno
Cena (pronájem) Rezervováno
Dispozice 1 + KK
Celková plocha 24 m²
Interiér 23 m²
Balkón 1 m²
Patro 3NP
Kód nemovitosti Y&T-52XAH
Zobrazit půdorysSjednat prohlídku
Popis nemovitosti

Nabízíme byty na pronájem ve zrekonstruovaném domě v atraktivní lokalitě Praha 1 - Nové Město. Dům prošel kompletní rekonstrukcí stejně jako byty a nabízí klidné bydlení ve vysokém standardu v atraktivní lokalitě. Fotografie jsou použité i z jiných bytů v rezidenci.

V nabídce jsou plně vybavené jednotky o dispozici 1+KK a 2+KK. Nájemce hradí pouze jednu vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Všechny jednotky mají dřevěné podlahy, vybavenou kuchyň i koupelny. Je možnost pronájmu bytu i se službami za příplatek (pravidelný úklid, výměna ložního prádla, koupelnové kosmetické doplňky v BIO kvalitě) za 3000 Kč / měsíc.

Lokalita nabízí vše, na co si jen vzpomenete - kulturu, obchody kavárny, restaurace, bary, banky, lékárny, školy, parky. Václavské náměstí je na dosah ruky stejně tak jako MHD. 

Vlastnosti
  • balkon
  • terasa
  • historický objekt
  • po rekonstrukci
Mohlo by Vás také zajímat

Beru si Francouze: noblesní, elegantní a s nádechem tradic. Taková je pravá francouzská svatba

Zobrazit další

Česká ekonomika v prvním čtvrtletí klesla více, než statistici čekali. Podle ČSÚ je v problémech

Zobrazit další

Ranní ptáče: Škoda nebude propouštět, ale zdraží. Nejtvrdší zákon proti LGBTQ+ podepsán v Ugandě. V Kosovu se protestuje

Zobrazit další

NATO vs. Rusko. Generál Karel Řehka varuje před vojenským střetem

Zobrazit další

Skončil festival v Cannes, kde Harrison Ford představil nového Indiana Jonese a hlavní cenu si odnesla žena

Zobrazit další

Ranní ptáče: Erdogan opět prezidentem Turecka. Kanada slaví zlato z MS. SPD a Trikolora budou spolupracovat

Zobrazit další

Nejčastějšími pacienty na transplantaci plic jsou kuřáci. Potvrzuje to jednička v hrudní chirurgii Lischke

Zobrazit další

NA FÉROVKU: Premiér Fiala má důvod k radosti. Česko nemusí mít Euro

Zobrazit další

Ranní ptáče: Kvůli obstrukcím se korespondenční volba odkládá. Amerika odvrací hrozbu státního bankrotu

Zobrazit další

Modelka Winnie s dvoubarevnou kůží zazářila v Cannes. Dnes je její příběh inspirací pro mnoho mladých žen

Zobrazit další

Klimatické pruhy jsou stále vidět a jsou symbolem globálního oteplování. OSN nedávno schválilo klíčovou rezoluci

Zobrazit další

Ranní ptáče: Zpěvačka Tina Turner zemřela ve Švýcarsku. Ukrajinská církev mění kalendář svých svátků

Zobrazit další

Elon Musk jako trumf DeSantise? Prezidentské volby v USA přinesou novou dynamiku

Zobrazit další

Stěhuji se do nízkoenergetického rodinného domu se zahradou

Zobrazit další

Podnikatel Dominik Holánek: řemeslníci už nejsou dětští hrdinové, dnes každé dítě vzhlíží k influencerům

Zobrazit další

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Zobrazit další

Stěhuji se k Betlémské kapli: prestižní lokalita, kde se zjevuje pravda

Zobrazit další

Ranní ptáče: Trump se bude soudit v roce prezidentských voleb. Nedostatek pracovníků by měli zachránit cizinci, tvrdí výzkum

Zobrazit další

Kauza Brzobohatý a Kuchařová. Co Bůh spojil, člověk nerozdělí? Jak je to s církevními sňatky

Zobrazit další

Beru si Slováka: velká svatba se vším všudy. A hlavně halušky, slivovice a veselí

Zobrazit další

Událost, která změnila Slovensko, vražda Kuciaka. Tady je přehled toho nejdůležitějšího

Zobrazit další

Ranní ptáče: Britský princ Edward přijíždí do Česka. Čína omezuje trh pro americké technologické firmy

Zobrazit další

Disney vs. DeSantis: kvůli zákazu mluvit o gayích zrušila firma miliardovou investici

Zobrazit další

Ranní ptáče: Konzervativní Nová demokracie míří k vítězství v řeckých volbách. Obliba letenek u Čechů roste

Zobrazit další